• REZERVACE DRÁHY – rezervace přijímáme pouze v případě, kdy máte zájem o dráhu pouze pro sebe a to na minimálně 1 hodinu. Pokud si chcete zajezdit pár jízd, nic není třeba rezervovat, prostě přijďte a buď hned pojedete nebo si chvíli počkáte. Nezapomínejte sledovat aktuální obsazenost na našem fb.
  • ŠKOLA JÍZD – vhodná pro děti od 6 let, probíhá každou neděli od 8 hodin, případně v jiný čas dle domluvy. Na školu je nutná rezervace.
    Škola se platí dopředu. Je možné ji uhradit osobně na motokárách, nejpozději však 3 dny před konáním nebo platit přes účet. V tomto případě je nutné zaslat fakturační údaje: jméno + příjemní, ulice, č.p., psč, město na mail motokary@recgroup.cz. Dále je potřeba uvést věk dítěte a telefonní kontakt.
    Více info ZDE.
  • DÁRKOVÉ POUKAZY – prodáváme dárkové poukazy jak na motokáry, tak i další zážitky. Zakoupení je možné osobně nebo poštou. Více informací ZDE.
  • OD KOLIKA LET MŮŽE DÍTĚ JET NA MOTOKÁŘE – minimální věk dítěte je již od cca 3 let a to na dvousedadle. Jediný problém může nastat v případě, kdy dítě nesnese přilbu na hlavě. Ale z bezpečnostních důvodů ji musí mít všichni. Takže pokud vašemu dítěti přilba nevadí, určitě přijďte. A pokud si nejste jistí, přijďte i tak, dítě si přilbu zkusí a uvidíte.
  • Obsazenost ŠKOLY JÍZD a Obsazenost DRÁHY – aktuální přehled volných míst je zveřejněný na fb MOTOKÁRY STARÉ MĚSTO